Модератор
Регистрация: 17.07.2007
Ресивер: Дрим 500, Openbox® SX4. U2CВ6
Адрес: Украина
Сообщений: 14,092
Сказал(а) спасибо: 1,017
Поблагодарили 5,978 раз(а) в 2,902 сообщениях
Вес репутации: 58
|
Динамо виходить в плей-офф Ліги Європи
s:
У цьому сезоні київське «Динамо» - це вже не та команда, яку диктують свої умови гри. На даний момент Сергій Ребров зробив все, щоб саме його команда диктувала супернику свою позицію на полі, що ми наочно бачили фактично у всіх матчах групового етапу Ліги Європи за участю цієї команди. Але нинішнє «Динамо» - це поки що ще не та команда, яка не вигадує собі проблеми. Поки що ми бачимо, що столичний клуб - колектив, який боїться дивитися вперед, соромиться брати бика за роги і на весь голос заявляти про свою перевагу.
Цей ознака - яскравий показник того, що футболісти «Динамо» забули про факторі «фаворита». Нинішнє покоління пам'ятає третє і четверте місце чемпіонату і жахливі провали в єврокубках. І це тяжіє, дуже тяжіє над усім колективом. Справа тут навіть не в підборі футболістів або тактичних побудовах команди, справа в психології, і саме над нею найближчої зими копітко варто попрацювати Сергію Станіславовичу.
Впевненості не вистачало «Динамо» і в матчі з головним аутсайдером групи «Ріу Аве», командою, яка після чотирьох турів набрала всього 1 очко і втратила всі шанси на продовження боротьби у Лізі Європи ще до поїздки в Україну. Всі моменти, створені киянами у першій половині гри (а були вони в основному в активі Артема Кравця), і надалі нереалізовані, несли величезне розчарування і іноді здавалося, що це розчарування після супершансів Кравця просто пригнічують команду, принаймні, її частина. Якщо порівнювати з тим же «Шахтарем», то навіть після таких моментів «гірники» продовжують впевнено вести свою гру і в думці у них завжди сидить думка, що якщо не зараз, то в наступній атаці вони обов'язково заб'ють гол.
У ці хвилини «Ріу Аве» спокійно грав у свій футбол, оборонний, з безліччю позиційних помилок. Благо для португальської команди, кураж у цей вечір спіймав другий голкіпер команди Едерсон де Мораес, якого з упевненістю можна назвати головним героєм матчу. Але і його сил не вистачило після того, як Джермейн Ленс скористався пробоїною на лівому фланзі суперника, розхитав захисника і не без допомоги рикошету вразив дальній кут воріт.
Після цього вантаж відповідальності трохи спав, але в діях гравців команди Реброва все ж залишався якийсь сумбур. Як мінімум на гол «Ріу Аве» в цей вечір заробив, але в такому випадку «Динамо» заслужило як мінімум 3-4 голи.
Добре увійшли в гру свіжі футболісти. Дьемерси Мбокані помітно підсилили атакувальну лінію, а Мігель Велозу в цьому матчі зіграв нестандартно, опинившись у ситуації з другим забитим голом на позиції центрфорварда - подача з правого флангу і португальський півзахисник передає великий привіт своїм співвітчизникам, відправивши м'яч у ворота в непритаманному для себе стилі.
Цікава ситуація в групі J склалася перед останнім туром. Списаний з рахунків «Ольборг» переграв у рідних стінах «Стяуа» і вийшов на друге місце. «Динамо» ж для того, щоб посісти перше місце, в останньому турі необхідно не програти в Румунії, з урахуванням того, що «Ольборг» запрацює 3 очки в Португалії.
Максим ГРІЗНИЙ, Sport.ua
«Динамо Київ» - «Ріу Аве» - 2:0
Голи: Джермейн Ленс, 53, Мігель Велозу, 78.
«Динамо Київ»: Олександр Шовковський, Данило Да Сілва, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Микита Бурда, Сергій Сидорчук (Мігель Велозу, '62), Джермейн Ленс, (Олег Гусєв, '81), Сергій Рибалка, Юнес Беланда, Андрій Ярмоленко, Артем Кравець (Дьемерси Мбокані, '70).
«Ріу Аве»: Едерсон де Мораес, Лионн, (Марсело Феррейра, '82), Родерік Міранда, Тьягу Пінту, Андре Вилаш-Боаш, Ренан Брессан, (Дієго Иполито Лопес, '62), Луїш Густаву, Педру Морейра, Ахмед Хассан, Йонатан Дель Валле, Еммануель Боатенг, (Укра, '61).
Попередження: Сергій Сидорчук, 25. Артем Кравець, 52. Домагой Віда, 85. - Луїш Густаву, 36.
Інтер - Дніпро - 2:1. Поразка при рівній грі
s:
У звітному матчі «Дніпро» не розраховував на щось серйозне, тому Мирон Маркевич неодноразово заявляв, що всі сили на цей поєдинок кинуті не будуть. Хоча, озираючись на стартову частину першого тайму, розумієш, що у «Дніпра» могли б бути відмінні шанси на перемогу.
Мирон Маркевич через кадрових проблем був змушений випускати декількох резервістів команди. Приміром, той же Влад, якого на полі не було видно вже давно. Вийшов в основі і Лучкевич, трохи пізніше з'явився тільки-тільки відновився після травми Матеус.
До середини першого тайму «Дніпро» міг вирішити всі, причому двома не самими очевидними моментами. Спочатку Ротань був першим на добиванні після удару Коноплянки зі штрафного і сейва Хандановича, а потім Чеберячко заробив пенальті для дніпрян. До м'яча підійшов Євген Коноплянка, над яким висів важкий тягар відповідальності. Банальний удар по центру і Ханданович відбиває м'яч. А могло б бути 2:0 для українців вже на 30-й хвилині матчу.
Але ні, в наступній же атаці Кузмановіч був спритнішим за всіх у штрафному гостей і зрівняв рахунок.
На старті другого тайму Раноккія був вилучений з поля за дві жовті картки, але знов удача була не на боці «Дніпра». Через хвилину після видалення «Інтер» вийшов вперед - Освальдо реалізував практично вихід один на один з Бойком, отримавши м'яч від Ернанеса.
«Дніпро» міг відповісти буквально відразу, але після двох ударів Калініча м'яч зупинявся на лінії воріт, коли спочатку Ханданович парирував, а потім і захисник вибив м'яч після удару хорвата.
На 81-й «вирішувати» повинен був Ротань. Руслан традиційно майстерно пробив, але сфера, перелетівши стінку, буквально облизала штанга і пішла за лицьову. Геніальний удар, якому не вистачило трохи.
За кілька хвилин до фінального свистка гол забив Селезньов. Правда, арбітр скасував його через офсайд.
«Дніпро» програє «Інтеру», але зберігає шанси на вихід у «весну».
«Інтер Мілан» - «Дніпро Дн» - 2:1
Здравко Кузмановіч, 30, Пабло Освальдо, 50 - Руслан Ротань, 16
«Інтер Мілан»: Самір Ханданович, Андреа Раноккія, Жуан Жезус, Мауро Ікарді, (Марко Андреоллі, '56), Юто Нагатомо, (Уго Кампаньяро, '37), Гарі Медель, Ернанес, (Джоель Чуквума Обі, '61), Здравко Кузмановіч, Пірес Додо, Фредді Гуарін, Пабло Освальдо
«Дніпро Дн»: Денис Бойко, Олександру Влад, Дуглас Баселар, Євген Чеберячко, Сергій Кравченко, (Бруну Гама, '73), Валерій Лучкевич, Євген Коноплянка, Руслан Ротань, Ондржей Мазух, (Євген Селезньов, '82), Артем Федецький, (Матеус, '70), Нікола Калініч
Металіст зазнає чергової поразки в ЛЄ
s:
«Металіст» зазнав чергової поразки у груповому раунді Ліги Європи. При цьому, очей вже починає розрізняти в грі харків'ян всі відтінки чорного - сьогоднішній матч навіть на тлі інших програних виглядає жахливо. Перебігом подій він нагадує київський поєдинок команд, правда, такої гнітючої безвиході не відчувалося навіть тоді.
Футболісти «Трабзонспора», як і личить господарям, почали матч активно. Вже на 12-й хвилині Горяїнову довелося переривати небезпечний вихід один на один Ердогана. На 24-й хвилині небезпечно пробивав Оскар Кардосо, але кіпер «Металіста» знову виявився на висоті.
Однак на 36-й хвилині не врятував і Горяїнов. Після подачі з кутового Белкалем виявився спритнішим за всіх у штрафному «Металіста» і головою переправив м'яч у сітку воріт суперника - 1:0 за «Трабзонспором».
До кінця першого тайму гра заспокоїлася, але навіть при цьому неспішному ритмі оборона гостей періодично давала збої, внаслідок чого Ятабаре ледь не вискочив віч-на-віч з Горяїновим.
Другий тайм почався з чергової небезпечної атаки господарів на 53-й хвилині небезпечно пробивав Екічі, але Горяїнов врятував свою команду.
57-я хвилина - і знову пожежа біля воріт «Металіста». Через кілька хвилин черговий небезпечний удар Екічі.
Однак, всупереч ігрової переваги господарів, наступний гол у матчі несподівано забив «Металіст». На 68-й хвилині рахунок, як і в першому поєдинку команд, зрівняв Володимир Гоменюк.
На 77-й мінет Фортуна, здавалося б, повернулася до української команди особою - за повторне попередження з поля був вигнаний Карл Меджани, і «Трабзонспор» залишився в меншості.
Харків'яни активізувалися, але небезпечніше все одно виглядали випади турецької команди.
Коли здавалося, що матч котиться до нічиєї і «Металіст», нарешті, набере перше очко в поточному розіграші Ліги Європи, Екічі на 86-й хвилині вивів свою команду вперед.
Не обійшлися турки, як і в київському матчі, без голу в додатковий час - на цей раз на 5-й додатковій хвилині відзначився Сефа Їлмаз. Гол вийшов дещо курйозним, але весело нам від нього, зрозуміло, не стало. «Металіст» без шансів програв далеко не топ-команді, яка грала в меншості. Такий ось сумний підсумок вечора.
Олексій ВЕРБИЦЬКИЙ, Sport.ua
«Трабзонспор» - «Металіст» - 3:1
Эссаид Белкалем, 36, Мехмет Екічі, 86, Сефа Йилмаз, 95 - Володимир Гоменюк, 68
«Трабзонспор»: Фатіх Озтюрк, Авраам Пападопулос, Жозе Босінгва, Карл Меджани, Маджид Уоріс, (Муса Низам, '89), Эссаид Белкалем, Юсуф Ердоган, Мехмет Екічі, Оскар Кардосо, (Сефа Йилмаз, '59), Сонер Айдогду, (Фатіх Атіка, '59), Мустафа Ятабаре
«Металіст»: Олександр Горяїнов, Павло Ребенок, (Олександр Осман, '88), Марко Торсіглєрі, Папа Гуйє, Сергій Пшеничних, Василь Кобін, (Денис Кулаков, '70), Олег Краснопьоров, Крістіан Вільягра, (Сергій Болбат, '84), Юрій Ткачук, Володимир Гоменюк, Жажа Коельо
Эссаид Белкалем, 64. Карл Меджани, 55. Мустафа Ятабаре, 94. - Денис Кулаков, 73.
- Карл Меджани, 77
http://sport.ua/
__________________
Водку мы пьем для запаха - а дури нам своей хватает!
Любовь приходит, любовь уходит, а выпить хочется всегда.
|